Spotkanie Wigilijno-Noworoczne w suwalskiej Hańczy

Spotkanie Wigilijno-Noworoczne w suwalskiej Hańczy

Boże Narodzenie to niezwykłe wydarzenie i piękna tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie. Wigilia to opłatek, życzenia, upominki i potrzeba bliskości drugiego człowieka, radość spotkania przy wspólnym stole.

Dziś spotkaliśmy się przy takim stole w suwalskiej Hańczy. W spotkaniu opłatkowo-noworocznym wzięli udział nasi uczestnicy, ich rodziny, pracownicy naszego Domu oraz członkowie Stowarzyszenia. Spotkanie poprzedziło przemówienie Pani Jolanty Łanczkowskiej, dyrektor ŚDS “Aktywni tak samo” oraz Bogdana Sadowskiego, prezesa Stowarzyszenia “Aktywni tak samo”, którzy złożyli wszystkim zebranym świąteczno- noworoczne życzenia. Nastrój Świąt Bożego Narodzenia udzielił się każdemu bez wyjątku.

Po życzeniach wszyscy podzielili się opłatkiem. Gdy już wszystkie życzenia zostały wypowiedziane ,zaproszeni goście zasiedli do wspólnego stołu.

Świąteczny nastrój podtrzymywały kolędy, które zapewnił niezawodny Mariusz Słomiński- Klimat Tworzą Ludzie. Niespodzianką dla naszych gości był też piękny, świąteczny koncert w wykonaniu Janusza Murawskiego i Kacpra Skrodzkiego.
Tegoroczne spotkanie świąteczno- noworoczne było przepełnione ciepłem, życzliwością i serdecznością. Zapamiętamy je na długo.