PIKNIK RODZINNY

PIKNIK RODZINNY

Stowarzyszenie „Aktywni Tak Samo „ w dniu 04.07.2019 r. zorganizowało już po raz siódmy Piknik Rodzinny. Impreza odbyła się w Gościńcu w Krzywym i zostali na nią zaproszeni członkowie Stowarzyszenia i ich rodziny oraz podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy „Aktywni Tak Samo”. W imprezie uczestniczyło około 90 osób.

Na wszystkich uczestników spotkania czekały gry, zabawy i konkursy z nagrodami przygotowane przez kadrę Środowiskowego Domu samopomocy „Aktywni Tak Samo”. Nie mogło zabraknąć dyskoteki, którą przygotował i poprowadził dj Hubi.

Wśród tylu wspaniałych atrakcji goście imprezy mogli skosztować pysznych kiełbasek z grilla, słodkości przygotowanych przez rodziców i członków Stowarzyszenia oraz niespodzianki. Dziękiuprzejmości właścicielki Firmy EMMI – Suwalskiej manufaktury lodów i czekolady Pani EmiliiSłowickiej, każdy mógł skosztować (bez ograniczeń) zrobionych z naturalnych składników lodów.
Impreza jest wspaniałym czasem spędzonym w gronie rodzinnym. Integrująca wszystkich do wspólnego działania i pokazania, że siła jest w zespole. Był to czas na wspólne rozmowy, wymianę doświadczeń, dzielenie się pomysłami ale i swoimi problemami dnia codziennego.

Szczególne podziękowania Państwu Edycie i Jackowi Pabianiak za użyczenie miejsca na nasz Piknik Rodzinny, Panu Mariuszowi Łanczkowskiemu za kiełbaski, pieczywo, musztarde, ketchup i sosy do kiełbasek oraz Pani Emilii Słowickiej – Suwalska manufaktura lodów i czekolady za przepyszne naturalne lody. Ponadto Stowarzyszenie „Aktywni Tak Samo” dziękuje rodzicom za przygotowanie słodkości, owoców, kadrze ŚDS za przygotowanie zabaw wielopokoleniowych, uczestnikom ŚDS i Pani Dyrektor za przywiezienie owoców.

Wspólne biesiadowanie umiliły pyszności przygotowane na grillu oraz słodkości przywiezione przez naszych rodziców i sponsora pysznych lodów.

Wyjątkowo ciepłą atmosferę podczas tego spotkania wszyscy zapamiętają na długo!!!