19. Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej im. Tomka Godlewskiego w Suwałkach

19. Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej im. Tomka Godlewskiego w Suwałkach

W hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach w dniach 14-15.12.2018 roku odbyła się już XIX edycja Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej im. Tomka Godlewskiego. Turniej jest jedną z najstarszych i najbardziej znanych charytatywnych imprez sportowych w Polsce, a z uwagi na międzynarodową obsadę turnieju jest o nim głośno także poza granicami naszego kraju.

Od trzech lat turniej składa się z dwóch części: rozgrywek młodzików i głównego turnieju. W 2018 roku zaprezentowało się 6 drużyn: Reprezentacja Litwy, Reprezentacja Łotwy, Reprezentacja Polski Mundial 2002, Legia Warszawa Oldboys, Jagiellonia Białystok Oldboys oraz Drużyna Prezydenta Miasta Suwałk. Cała uroczystość rozpoczęła się już w piątek 13.12.2018 r. koncertem zespołu Kombii w SOK.

Ponadto licytacje pamiątek sportowych, dzieł sztuki i prezentów, przeprowadzone podczas uroczystości zakończenia 19. Edycji Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej im. Tomka Godlewskiego w Suwałkach przyniosły 128 310 zł. Dochód z tej charytatywnej imprezy trafił do nas, do Stowarzyszenia Aktywni tak Samo w Suwałkach, zajmującego się młodzieżą niepełnosprawną intelektualnie.

Cały Zarząd Stowarzyszenia, Dyrekcja i podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy „Aktywni tak samo” składają serdeczne podziękowania Panu Dariuszowi Mazurowi, za okazane serce, wsparcie i chęć niesienia pomocy. Dziękujemy także wszystkim sponsorom, darczyńcom, osobom licytującym i wszystkim innym osobom, które wsparły i przyczyniły się do uśmiechu naszych uczestników.

Ślemy Wam wszystkim moc uścisków i pozdrawiamy serdecznie.